Být zdravým je normální
Hledat
Navigace: Uzdravení natrvalo > Oč jde

Oč jde

·         o plnou účast zájemce na svém uzdravení   

·         odstranění bariéry vzniklé v průběhu života, proč člověk zůstává v bolesti, ve starostech, v problémech (strom bez kořenů neroste)

·         o úplné otevření latentních schopností týkajících se uzdravování  

·         o úplné otevření touhy (záměru, plánu, snu) pro uzdravení 

·         o zahájení a dokončení přípravy pro uzdravování 

·         o rozhodnutí – teď se začínám uzdravovat a pokračuji až do uzdravení

·         odstranit bariéry vzniklé v průběhu života, které omezují člověka, že zůstává v bolesti, ve starostech, v problémech (strom bez kořenů neroste)

·         objevit, uvědomit si svůj model jednání, který nyní vnímáte jako problém, starost nebo nemoc

·         začít uskutečňovat svůj nový život podle nového modelu jednání

                       

Pramenem života jsou projevy univerzálních zákonů. Člověk se ve svém životě od těchto zákonů odchýlil, a žil podle zákonů společnosti.

Má práce vede zájemce k pochopení božích zákonů, k uvědomění příčin, proč došlo k jiné cestě, a dále k odstranění bariér, proč stále setrvává v bolestech, potížích, starostech nebo problémech, když nemusí. Nakonec obnovuje své původní jednání, které je bez nemoci.

 

Příklad:

Člověk prochází dveřmi. Mnohokrát projde v pořádku. Jedním směrem nebo druhým směrem. Někdy projde tak, že se praští do malíčku. Zraní se. Může si nechat ošetřit své zranění, podle závažnosti a rozsahu, odborným pracovníkem. Potom zase mnohokrát projde dveřmi. Někdy projde a praští se do lokte, jindy zase do ramene. Může se to označit, že je nějaký, když se pořád zraňuje. Ale ve své hlavě má něco, nějakou bariéru, že se nedovede koordinovat.

Když se to vezme přeneseně, může mít větší, získat větší, nebo menší zranění. Pořád je to o tom, že ve funkci svého řídicího aparátu má nějakou bariéru, která mu brání, aby byl v životě v pořádku. Tyto bariéry lékař svým léčebným procesem neodstraní. Ani to není jeho práce

Každý má nějaký problém. Každý si prožívá svůj život od jeho začátku. Nosí si s sebou všechny okamžiky svého života. Má je s sebou a nikdy bez nich nebyl a nebude. Může je použít ke svému uzdravení.

Většina bariér u člověka vzniká v raném období jeho vývoje. Tím, že se nemůže srovnat s nějakou situací, která je pro něj traumatická. Pokud je takových situací mnoho, vytváří si bariéry, že do určitých situací nemůže. Dostává se do strnulosti. Jeho aktivity nejsou v pořádku, a bojí se, že se „něco“ stane. Stává se vůči vnějším vlivům bezmocný. Vzdává se řešení, nachází si důvody, proč se nemůže uzdravit. Setkává se s lidmi, kteří jej v této nemoci podporují, protože sami nevědí cestu jak se uzdravit. Uzdravit se natrvalo. Je k tomu třeba vlastní přičinění. Někdy se člověk setká s někým, kdo ví, jak se uzdravit. Ale cestu k uzdravení si musí projít každý člověk sám. Cesta k uzdravení je uvnitř člověka.

Vnější okolí mu může pomoci, ale tu práci od nemoci k uzdravení si prochází sám.

Ale může se také vzdát. Všichni lidé se to naučili, a spousta lidí se už nechce uzdravit. Mají proto své důvody. Malé i ohromné. Ale stále je zde příležitost, že se člověk dostane do stavu, že jej nemoc tak obtěžuje, že se rozhodne uzdravovat se.

Existuje mnoho lidí, jsou během života více a více nemocni- nejsou schopni být mocní – a už nechtějí uzdravit se.

Má práce je pomoc zájemcům, kteří se uzdravit chtějí.

 
© uzdraveninatrvalo.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma