Být zdravým je normální
Hledat
Navigace: Uzdravení natrvalo > Pohled z úrovně energií

Pohled z úrovně energií

 Všechno je energie. I člověk, i všechno kolem. Informace, hmota a energie jsou ekvivalenty. Některé principy už byly vědou objevené a jsou akceptované.

Někteří lidé dovedou „vidět“ takové energie a označili je. Kolem těla člověka existuje energetický prostor (někdy vnímaný i barevně), nazývaný aurou. Dále „vidí“ ve vzdálenosti asi 30 cm od těla kulovitý útvar jako „vajíčko“. „Skořápku“ v řezu „vnímají“ jako světlý pruh tloušťky asi 3 cm. Jde o energetický obraz orgánů těla a systémů a procesy jeho funkcí. Pokud světlý pruh vykazuje odstíny šedé nebo úplně ztmavne, znamená to, že odpovídající orgán, systém nebo funkce nejsou v pořádku. A naopak, pokud určitý orgán, systém nebo funkce těla je v disharmonii, projevuje se to ztmavnutím odpovídajícího prostoru ve „skořápce vajíčka“. Ve chvíli, kdy člověk prochází stresovou situací, uvolňuje do ní energii ze „skořápky svého vajíčka“. A ztrácí na výkonnosti svého fyzického aparátu.

Všemi stresy a strachy, kterými budoucí matka i dítě prochází během prenatálního období a v průběhu porodu, a pak během života, objeví se na ztrátě „mohutnosti“ světlého pruhu „skořápky vajíčka“. Postupně se to projeví v problémech matky a defektech dítěte. Člověk je postupně v průběhu času více nemocen. Označuje se to jako stárnutí. 

Řešením pro postiženého je doplnit energii do svého „vajíčka“ a do „vajíčka“ dítěte.

 Pokud si člověk dokáže představit tvar tělesa merkaba, a pokud si toto těleso roztočí, doplňuje si energii do prostoru pod „skořápkou vajíčka“ a postupně se uzdravuje.   

Dochází nejen k energetizaci „vajíčka“ ale i k prosvětlování fyzického těla.

 Problém nastává ve schopnosti představy tělesa merkaby. Dále ve schopnosti koncentrace myšlenky a záměru těleso roztočit a ponechat jej roztočené. Souvisí to s vybudováním sebedůvěry ve své schopnosti a s obnovením schopnosti vnímání a schopnosti koncentrovat se.


 
© uzdraveninatrvalo.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma