Být zdravým je normální
Hledat
Navigace: Uzdravení natrvalo > Pohled z úrovně technické

Pohled z úrovně technické

 Člověk v současnosti využívá vědomě zatím je velmi malou část kapacity (asi 10%) svého mozkového potenciálu. Používá jen asi 4 až 8% svých latentních schopností.   

Astrofyzikové objevili, že kromě známého vesmíru, existují vlivy, které představují hmotu dosud neviditelnou. Má dvacet čtyřikrát větší hmotnost než náš současný poznatelný svět. Tuto informaci dosud lékařská věda nepřijala. 

Člověk v kterémkoliv vývojovém stádiu zahrnuje tuto hmotu. Pro člověka je použitelná jako informace. Má je všechny, které se týkají jeho života. (Nejedná se o genetické informace.) Než jsme se narodili, měli jsme je i my k dispozici. Nyní jsme už k nim ztratili přístup. Člověk o nich ví. Jedinec z důvodů skepticizmu a negativního očekávání používá vědomě jen velmi malou část svých možností a vytváří omezení rozšířit je.

Lze použít takové vědomé procesy, které by vedly k rozšíření vědomých aktivit. Přesunuje informace z dosud podvědomé a nevědomé databanky na vědomou úroveň.

Člověk se nachází uvnitř prostoru, jehož hranice mají přibližně válcovitý tvar. Jsou asi 30 m vzdáleny od těla. Podstavy jsou nad hlavou a pod nohama. V tomto prostoru jsou informace, nutné pro život člověka jako osobnosti.

Pokud má člověk zájem, nachází přístupové kódy, a začíná je používat. Začíná s odmítnutím vzdávat se. Pokračuje objevováním energie lásky. Zahrnuje ji do svého praktického života a dále ji rozšiřuje a používá ji.

Při naplnění svého „válce“ láskou se otevírají vrchní a spodní podstavy, a zájemce má možnost přijmout informace odevšad a o všem. Podstavy mají tvar paraboloidu (o průměru asi 60m).  

 
© uzdraveninatrvalo.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma